Tetování

Formy Tattoo

Provádím černobílé tetování se zaměřením na tenké linie. Vytvářím originální autorské návrhy tetování.

MgA. Michal Feuermann

aka Formy
Má cesta k tetování byla jedna velká náhoda, i když se říká, nic není náhoda… Už jako kluka mě malování bavilo, papír, zeď, papír, bylo to jedno. Možná i proto jsem se vydal tímto směrem a studoval jsem design.

Při škole jsem s kamarádem rozjel originálnímalby.cz, kde jsme se zaměřovali na obrázkové malby na zeď. Jedna z našich zakázek byla i vnější malba jednoho hradeckého tetovacího studia, hned po dokončení přišla nabídka- zda bych se nechtěl naučit tetovat.

Bylo to něco nového, ohromná výzva a šance, kterou jsem chytil „za pačesy“. Od té doby tetuji a nyní mám vlastní tetovací salon. Tetování se věnuji 5 let. Zaměřuji se pouze na černobílé tetování, převážně tenké linie, spíše menší a střední velikosti. Zajímavostí je, že přesto všechno nemám na svém těle do dnešního dne ani jedno tetování.

Nejčastější dotazy

V současné době mám uzavřený booking, tzn. neobjednávám. Otevřu ho 2. 4. 2020. Je tedy ideální mi napsat přesně v tento den, kdy začnu přijímat nové objednávky (na termíny červen až září 2020).
Pokud je booking otevřený, postupujte dle následujících instrukcí. Napište mi, prosím na email (info@formystudio.cz) svou představu o motivu, velikosti a umístění. Nezapomeňte uvést své jméno a telefonní číslo. Kontaktuji Vás v nejbližším možném čase a domluvíme se na následujícím postupu.

V případě, že se mi kdykoliv uvolní termín, informuji o tom na instagramu ve stories.

Ano, vytvářím originální návrhy tetování. Každý návrh se tetuje jen jednou a máte tedy jistotu , že se stejným tetováním nechodí několik dalších lidí. Netetuji motivy stažené z internetu.

Vytvořím návrh podle Vašich představ, pochopitelně tak, aby to ladilo s mou představou.  Abych mohl co nejlépe vystihnout Vaši představu, je dobré potkat se na konzultaci.

Konzultace je bezplatná, většinou 15minutová schůzka, na které si vzájemně ujasníme svou představu o tetování. Domluvíme se na přípravě motivu a na termínu tetování. Doporučuji vzít si sebou zároveň i peníze na zaplacení zálohy na tetování.

Ano, beru. Motivy navrhuji přímo podle klientových představ.

Vytvoření takového návrhu obvykle zabere několik hodin, v extrémním případech i několik desítek hodin. Vyžaduji tedy nevratnou zálohu za přípravu návrhu, tzv. skicovné ve výši 1000,-Kč (u malých motivů 500,- Kč). Návrh bude připravený v den tetování. V případě jakýchkoliv změn, či úprav, není problém doladit vše na místě. Tato záloha je následně zahrnuta do celkové ceny tetování.

Cena každého tetování je individuální. Není dána pouze velikostí, ale i složitostí a časovou náročností motivu. Některé menší a detailnější motivy jsou náročnější na preciznosti více než se na první pohled může zdát. Minimální cena tetování je 1500,-Kč.

V současné době už barevné tetování vůbec nedělám. Tetuji pouze černou barvou.

Ne, nedělám, a to ani opravy ani předělávky cizích tetování.

Ano, určitě můžete, je to nemalé rozhodnutí a určitě je dobré mít sebou moralní oporu.

Neberte sebou však, prosím, víc než jednu osobu. Zároveň, prosím, nechte doma své děti i domací mazlíčky.

Tetování provádím osobám starším 18let.

V současné době veškerou svou energii věnuji pouze svým zákazníkům. Zastávám názor, že motiv by měl připravit přímo tatér, který ho bude tetovat, aby vše mohl uzpůsobit svým možnostem.

Doporučuji se den před tetováním vyvarovat pití alkoholu. Přijďte odpočatí a najedení.

Vezměte si sebou, prosím, hotovost, v současné době karty nebereme.

Postup péče o nové tetování si můžete stáhnout zde.

Ano. V případě, že na korekci dorazíte neprodleně po zahojení tetování, bude zpoplatněna spíše symbolicky.

Ano je. Napište mi prosím na email (info@formystudio.cz) jakou částku chcete věnovat a nezapomeňte přiložit své telefonní číslo. Ozvu se a domluvíme se na termínu předání.
Minimální částka je 1500,-Kč.

 

Ukázky tetování

Autorské návrhy tetování