Tetování

Jak to u mě funguje?

V současné době mám uzavřený booking, tzn. neobjednávám. Otevřu ho 2. 1. 2021. Je tedy ideální mi napsat přesně v tento den, kdy začnu přijímat nové objednávky (na termíny duben až červenec 2021).
Pokud je booking otevřený, postupujte dle následujících instrukcí. Napište mi, prosím na email (info@formystudio.cz) svou představu o motivu, velikosti a umístění. Nezapomeňte uvést své jméno a telefonní číslo. Kontaktuji Vás v nejbližším možném čase.

Celý proces probíhá tak, že ve chvíli kdy nasbírám dostatečné množství emailů, booking uzavřu. Následně nastává pomalý proces kdy vše postupně  třídím, zpracovávám a obvolávám. S každým z Vás se pak domlouvám individuálně na dalším postupu. 

Ano, vytvářím originální návrhy tetování. Každý návrh se tetuje jen jednou a máte tedy jistotu , že se stejným tetováním nechodí několik dalších lidí. Netetuji motivy stažené z internetu.

Vytvořím návrh podle Vašich představ, pochopitelně tak, aby to ladilo s mou představou.  Abych mohl co nejlépe vystihnout Vaši představu, je dobré motiv prokonzultovat.

Konzultace probíhají nejčastěji formou telefonického rozhovoru, v průběhu kterého si vzájemně ujasníme svou představu o tetování. Následně se domluvíme na přípravě motivu a termínu, do kterého motiv připravím. V případě, že je zadání komplikovanější a není možné ho vykomunikovat po telefonu ani emailu, domluvíme se na osobní konzultaci. 

 

Ano, beru. Motivy navrhuji přímo podle klientových představ.

Vytvoření takového návrhu obvykle zabere několik hodin, v extrémním případech i několik desítek hodin. Vyžaduji tedy nevratnou zálohu za přípravu návrhu, tzv. skicovné ve výši 1000,-Kč. Tato částka je následně zahrnuta do celkové ceny tetování.

Cena každého tetování je individuální. Není dána pouze velikostí, ale i složitostí a časovou náročností motivu. Některé menší a detailnější motivy jsou náročnější na preciznosti více než se na první pohled může zdát. Minimální cena tetování je 1500,-Kč.

V současné době už barevné tetování vůbec nedělám. Tetuji pouze černou barvou.

Ne, nedělám, a to ani opravy ani předělávky cizích tetování.

Ve snaze maximálně zabezpečit hygienické prostředí již není možné mít sebou doprovod. Rád bych Vás také požádal choďte na domluvené termíny NA ČAS, at můžeme minimalizovat kontakt mezi Vámi samotnými. 

Tetování provádím osobám starším 18let.

V současné době veškerou svou energii věnuji pouze svým zákazníkům. Zastávám názor, že motiv by měl připravit přímo tatér, který ho bude tetovat, aby vše mohl uzpůsobit svým možnostem.

Doporučuji se den před tetováním vyvarovat pití alkoholu. Přijďte odpočatí a najedení.

Vezměte si sebou, prosím, hotovost, v současné době karty nebereme.

Postup péče o nové tetování si můžete stáhnout zde.

Ano. V případě, že na korekci dorazíte neprodleně po zahojení tetování, bude zpoplatněna spíše symbolicky.

Ano je. Napište mi prosím na email (info@formystudio.cz) jakou částku chcete věnovat a nezapomeňte přiložit své telefonní číslo. Ozvu se a domluvíme se na termínu předání.
Minimální částka je 1500,-Kč.

 

MgA. Michal Feuermann

aka Formy
Má cesta k tetování byla jedna velká náhoda, i když se říká, nic není náhoda… Už jako kluka mě malování bavilo, papír, zeď, papír, bylo to jedno. Možná i proto jsem se vydal tímto směrem a studoval jsem design.

Při škole jsem s kamarádem rozjel originálnímalby.cz, kde jsme se zaměřovali na obrázkové malby na zeď. Jedna z našich zakázek byla i vnější malba jednoho hradeckého tetovacího studia, hned po dokončení přišla nabídka- zda bych se nechtěl naučit tetovat.

Bylo to něco nového, ohromná výzva a šance, kterou jsem chytil „za pačesy“. Od té doby tetuji a nyní mám vlastní tetovací salon. Tetování se věnuji už více než 6 let. Zaměřuji se pouze na černobílé tetování, převážně tenké linie, spíše menší a střední velikosti. Zajímavostí je, že přesto všechno nemám na svém těle do dnešního dne ani jedno tetování.

Ukázky tetování

Autorské návrhy tetování