Piercing

Provádíme všechny druhy piercingů včetně intimních, aplikujeme i odstraňujeme mikrodermály.

Jak se objednat?

Ne, je možné se objednat pouze na níže určené termíny, v jiných termínech piercing není možný.

Ano, napište nám prosím na email piercing@formystudio.cz , nebo přes facebook stránku Formy Piercing, který z níže uvedených termínů Vám bude vyhovovat a o jaký piercing máte zájem. Poté prosím vyčkejte na potvrzení termínu.

Prosíme choďte na domluvené termíny na čas. Brzký i pozdní příchod komplikují časový harmonogram studia.

Nemusíte, obdržíte základní šperk, který si budete moct po zahojení piercingu vyměnit.

Pro bezproblémové hojení je však vhodné použít nejprve tento základní.

Ve snaze maximálně zabezpečit hygienické prostředí již není možné mít sebou doprovod s výjimkou zákonných zástupců u osob mladších 18 let. Rádi bychom Vás také požádali choďte na domluvené termíny NA ČAS  (ani o 5 minut dřív), at můžeme minimalizovat kontakt mezi Vámi samotnými. 

V současné době samotné šperky vůbec neprodáváme.

Vemte si prosím hotovost, karty u nás neakceptujeme.

Piercing nezletilým pod 14 let neprovádíme, od 14 do 18 let pouze s doprovodem rodičů nebo zákonného zástupce, případně s jejich písemným souhlasem. Ten můžete stáhnout zde.

Termíny na objednání

V současné době pro Vás připravujeme termíny na listopad.

Ve snaze maximálně zabezpečit hygienické prostředí nás čeká několik změn. Je možné se objednávat pouze individuálně, není možné mít s sebou doprovod s výjimkou zákonných zástupců u osob mladších 18 let. Rádi bychom Vás také požádali choďte na domluvené termíny NA ČAS (ani o 5 minut dřív), ať můžeme minimalizovat kontakt mezi Vámi samotnými. Děkujeme za pochopení.

Ceník

V rámci našich piercingových služeb obdržíte základní šperk zdarma.

Piercing
700,- Kč
Mikrodermální Piercing
900,- Kč
Industrial, Surface
900,-
Miminka (vlastní náušnice)
500,-
Ušní lalůček
500,- Kč
Genitální piercing, Ženská bradavka
900,- Kč
Cheeky
1800,- Kč

Piercing

Eva Černá

Piercingu se věnuji už spoustu let, dosud to však byl pouze můj koníček…
A jak to všechno začalo, naprosto nevinně jsem v době studií propíchla uši několika svým vrstevníkům a pak už to šlo ráz na ráz.

Jako porodní asistentka jsem se denně setkávala s dotazy kdy a kde nechat miminku propíchnout ouška, a tak jsem se tomu nebránila a po ukončeném šestém týdnu věku jsem miminka začala zdobit náušničkami.

Jelikož pocházím z malého pohraničního města, kde piercingové studio byl pojem a téměř nedosažitelný sen mnoha teenagerů, tak jsem některým „na tahačku“ a jiným, které mi dohodili jejich vlastní rodiče začala doslova „propichovat, co se dalo“.
Nejčastějším přáním, po zmiňovaných náušničkách pro miminka, byl pupík, jazyk, obočí, brada, ret a už to se mnou jelo… přišly první „surface“ a doslova hitem se staly chrupavky.

Má praxe na operačním sále mě naučila bravurně ovládat spoustu zajímavých nástrojů, vštípila mi nutnost sterility na prvním místě a v neposlední řadě preciznost pro dobrý pocit z dobře vykonané práce ku prospěchu všech zúčastněných.

Zcela náhodou se mi naskytla nabídka práce v tomto krásném prostředí zavedeného studia a tak mě tu tedy máte.

Najdete mě na sociálních sítích

Facebook

Ukázky piercingu